18402653_1552001031516584_4016348832749506630_n

Lituanica krepšinio klubas plečiasi

Nuo 2008 metų įsikūręs Lituanicos krepšinio klubas pradeda ateinančio sezono pasiruošimo darbus. Jau pasibaigus sezonui buvo aišku, kad buvęs ilgametis klubo vadovas Linas Bridickas dėl asmeninių priežasčių pasitraukia iš klubo veiklos ir šią rolę jis perleido naujam klubo savininkui, buvusiam fizinio parengimo treneriui Matui Gailevičiui. Taip pat, po vieno prasčiausių sezonų Anglijos nacionalinėje lygoje įvyko rokiruotės ir vyrų komandoje. Į komandos gretas sugrįžta daug metų klubui atidavęs Domas Solo, kuris ir atvedė Lituanica į pirmąjį divizioną. Tuo tarpu buvęs vyriausiasis treneris Eridanas Lazdauskas nuo šiol dirbs trenerio asistentu ir tikimasi, kad šis duetas kitąmet sugražins vienintelę Londono komandą pirmajame divizione į aukštumas.

2016/2017 metų sezone pirmą kartą klubo istorijoje buvo priimtas sprendimas suburti dukterinę komandą, kurios pagrindinis tikslas būtų auginti pamainą pirmai komandai. Komandai vadovauti buvo paskirtas taip pat augantis treneris Vilius Jastremskas. Šis sprendimas pasiteisino su kaupu ir jau pirmais metais klubo dubleriai tapo Britanijos lietuvių krepšinio lygos London Timber taurės bei Arvydo Sabonio mažosios taurės čempionais. Komanda taip pat viršijo lūkesčius ir iškovojo garbingą ketvirtąją vietą Ambasadorės Taurėje. Tad vykusiame sezono apibendrinime buvo nuspręsta, kad dublerių komanda ir toliau gyvuos, bei jau kitąmet debiutuos Anglijos nacionalinėje lygoje, ketvirtajame divizione.

Klubas ir toliau siekia tik didžiausių aukštumų ir tikisi jau greitu metu praverti Britanijos krepšinio lygos (BBL) duris bei po daugelių metų pertraukos išvesti Britanijos krepšinį į Europą. Prie komandos rėmėjų gretų sugrįžta ir didžiausias Baltijos šalių maisto prekių tinklas Jungtinėje Karalystėje – „Lituanica Wholesale UK LTD“. Jie kartu su pagrindiniais komandos rėmėjais – „A13 steel“ remia krepšininkų kėlionę į X pasaulio lietuvių žaidynes šią vasarą ir yra įvardijami prie pagrindinių klubo rėmėjų kitame sezone. Taip pat prie rėmėjų gretų prisijungė ir „Central London Lofts“, „Build Station“ bei „London Timber“ įmonės. Nuo ateinančio sezono bus pradėtos skirti didelės pajamos komandos marketingo vystymui ir tikimasi, kad pasirašyta sutartis su viena didžiausių skaitmeninės reklamos kompanijų Anglijoje atneš teigiamų rezultatų. Jie jau nuo rudens rūpinsis, kad žiūrovai nepamirštu apie mūsų namų rungtynes bei atvyktų komandos palaikyti išvykose. Naujasis komandos vadovas Matas Gailevičius per ateinančius metus tikisi surinkti didžiausią biudžetą klubo istorijoje ir, kad tai būtų pamatas į šviesią klubo ateitį.

To pasekoje norime pranešti, kad mūsų komanda plečiasi ir ieško tiek personalo darbuotojų, tiek žaidėjų norinčių prisijungti prie vienos iš komandų. Jeigu manai, kad gali būtų naudingas mūsų komandai aikštelėje ar už jos ribų, tai nieko nedelsdamas kreipkis į mus el.paštu: vilius.jastremskas@lituanicabc.com. Pažadame rūpintis tavimi taip, kaip tu rūpinsies dėl mūsų klubo. Siekime titulų kartu!