Sponsorship opportunities

Paremk komandą

Prisidėk prie klubo veiklos!

„Lituanica“ krepšinio klube žaidžia ir dirba tikri krepšinio patriotai, kuriems ši sporto šaka užima didelę dalį gyvenimo.

Lietuviams krepšinis yra labai svarbus, todėl klubo administracija kviečia visus Londono lietuvius prisijungti prie komandos veiklos!

„Lituanica“ krepšinio klubas negalėtų gyvuoti be krepšininkų, kurie kaip šeimos nariai padeda vieni kitiems ne tik krepšinio aikšelėje, bet ir už jos ribų.

Mes ieškome talentingų krepšininkų norinčių prisijungti prie komandos. Jeigu krepšinis – tavo didžiausia aistra, susisiek su komandos vadovu Linu.

„Lituanica“ ekipoje žaidžia geriausi Anglijos lietuvių krepšininkai, prisijunk ir tu!

Komandos treniruotės vyksta kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 20:00 val., Newham Sixth Form College. Ateik išmėginti savo jėgas su stipriausia Anglijos Lietuuvių ekipa!

Linas Bridickas – tel.: 07590599227, el. Paštas: linas.bridickas@lituanicabc.com

Mes visada ieškome žmonių norinčiu padėti organizuoti rungtynes, įvairių veiklos atstovų norinčių pasirodyti rungtynių metu sirgaliams, trumpalaikių ir ilgalaikių komandos rėmėjų, žmonių galinčių paruošti salę prieš rungtynes, pardavinėti bilietus ir tiesiog padėti komandai siekti aukščiausių tikslų.

Jeigu negali gyventi be krepšinio ir nori tapti komandos savanoriu, susisiek su komandos viešųjų ryšių atstove Erika.

Erika Stankevičiūtė – tel.: 07808528750 el. Paštas: Erika.stankeviciute@lituanicabc.com